Jazyky

{CZ} {EN}

Naše značky

Samsonite kolekce
Samsonite Disney
American Tourister by Samsonite
High Sierra
March Suitcases
Cromia collection
Gabs kolekce
Hedgren kolekce

O značkách


Značka Samsonite je synonymem kvality, lehkosti, originality, funkčnosti a spolehlivosti pro všechny, kteří rádi cestují. Samsonite je jedničkou na trhu cestovních zavazadel. Neustále se snaží vycházet vstříc měnícím se potřebám zákazníků, sleduje nové trendy a styly. Nabízí elegantní styl a komfort s využitím kvalitních materiálů a nejnovějších technologií. Samsonite je vaším přítelem na cestách!


Disney by samsonite nabízí hravou kolekci pro naše nejmenší zákazníky. Přijďte se podívat na novou nápaditou kolekci plnou barev a různých tvarů, uvidíte, že si je Vaše děti zamilují!


Zavazadla značky American Tourister jsou po celém světě známá - kvalita za rozumnou cenu. Cestovatelům slouží již od roku 1932 – American Tourister by Samsonite vynikají svou kvalitou, lehkostí, designem a především nízkou cenou. Značka je zaměřená nejenom pro mladé.


Gabs kolekce 

Módní značka Gabs byla založena v italské Florenci roku 2000 Francem Gabbriellim. Vytvořil mladou a svěží linií pro ženy. Originalitou těchto kabelek je možnost upravit jejich tvar a kombinace různých materialů v jednom modelu.


Cromia kolekce 

Italské kožené kabelky Cromia jsou synonymem originality a elegance. Dokreslí váš styl a oceníte jejich precizní zpracování a kvalitní materiál.


March suitcases

March ke holandská značka kufrů.
High Sierra

High Sierra navrhuje pevná, univerzální zavazadla pro dobrodružný životní styl. Od svého založení v roce 1978 se zavázali k vytvoření cenově dostupných produktů s výraznými detaily, přinášející svobodu, a to kamkoliv, blízko nebo daleko, na silnicích nebo stezkách, na hřebenech hor nebo zasněžených svazích, bez ohledu na to, jaká je to forma cestování nebo potřeb zákazníka.


Hedgren kolekce

 Hedgren Byla založena v roce 1993. Za osledních 20 let se značka Hedgren produkuje dokonalou tašky s důrazem na funkčnost a dlouhověkost. Firma navrhuje tašky pro muže a ženy, doplňky jsou unisex, jsou udělaní tak, aby vydržely úskalí každodenního života. Naše nadčasové návrhy ztělesňují energii města s chytrými funkcemi, mají stylovou strukturu a s designem pro současného evropana.